چرا سینک گرانیتی

چرا سینک گرانیتی SMT ؟

چگونه سینک کامپوزیت گرانیت SMT را انتخاب کردم؟

من در حالی که برنامه ریزی گسترده ای برای بازسازی آشپزخانه داشتم، می دانستم که می خواهیم سینک ظرفشویی خود را تعویض کنیم. وقتی جستجو شروع شد، من تصوری نداشتم كه انتخاب های زیادی وجود داشته باشد. با این حال، پس از تحقیقات اولیه در مورد بررسی ها و توصیه های خانواده و دوستان، تصمیم گرفتیم سینك گرانیت SMT را خریداری کنیم. حال بررسی می کنیم چرا سینک گرانیتی SMT انتخاب مناسبی است.

اکسسوری های سینک ظرفشویی، چرا سینک گرانیتی SMT
accessory-smt

چرا انتخاب یک سینک گرانیتی SMT؟

سینکهای کامپوزیتی که از 80 درصد گرانیت ساخته شده اند. برخلاف گرانیت طبیعی، کامپوزیت گرانیت متخلخل نیست. به این معنی که در برابر لکه ها مقاومت می کند، برای همه غذاها بی خطر است و کاملاً بهداشتی است. همچنین بسیار سبکتر از سینک ظرفشویی چینی معمولی است.

از دیگر مشخصات این سینک این است که در برابر قلیایی ها و اسیدها و همچنین خراش ها و تراشه ها مقاوم است. ویژگی دیگری که تعجب برانگیز بود این است که سینک ظرفشویی SMT دارای حس لطیفی است.

سؤال شما در مورد گرما چیست؟ خوب، این سینک های گرانیتی SMT تا 536 درجه فارنهایت مقاوم در برابر حرارت هستند. در هنگام آبکش کردن برنج و ماکارونی و … نگران آسیب دیدن آنها نباشید.

بهترین ویژگی سینکهای گرانیتی کامپوزیت عبارتند از:

     چرا سینک گرانیتی SMT ؟ تمیز کردن آنها بسیار آسان است.

     آنها از چینی سبک تر هستند.

     آنها در برابر تراشیدن و خراشیدن مقاوم هستند.

     در برابر ضربه های ظروف سنگینی مثل قابلمه و تابه مقاوم هستند.

     آنها می توانند درجه حرارت بالا را تحمل کنند.

     آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها تولید می شوند.

آیا سینک گرانیت برای تمیز کردن سخت است؟

چرا سینک گرانیتی SMT ؟ تمیز کردن این سینک های گرانیتی SMT راحت است. با یک اسفنج و یک ظرف مایع شستشو می توانید به راحتی سینک گرانیت را تمیز کنید. برای ضد عفونی کردن این سینک ها می توانید به راحتی از مواد موجود در منزل مثل سرکه هم استفاده کنید.

آیا گرانیت با دکوراسیون آشپزخانه من پیش می رود؟

چرا سینک گرانیتی SMT برای دکوراسیون آشپزخانه متناسب است؟ به دلیل رنگبندی متنوعی که سینک های گرانیتی دارند، به راحتی می توان آنها را با دکوراسیون آشپزخانه ست کرد. همچنین این سینک های ظرفشویی گرانیتی در چندین مدل مختلف تولید می شوند که انخاب را برای ما آسان نموده است. حتی می توانیم این سینک های گرانیت را با شیرآلات رنگی آشپزخانه ست کنیم.

در حال حاضر شرکت های تولید کننده تجهیزات و لوازم آشپزخانه، محصولات متنوع و در رنگبندی های مختلف ارائه می کنند. به عنوان مثال یخچال های رنگی تولید شده اند که به راحتی می توان سینک گرانیتی را حتی با لوازم برقی مثل یخچال ست کرد.

عمق لگن سینک های گرانیتی :

عمق مناسب این سینک های گرانیت SMT برای شستشوی ظرف های بزرگ مثل قابلمه ها را به راحتی مکن ساخته است. می توان بدون پاشیدن آب در همه جای سینک گرانیت، کارهای شستشوی ظروف را به راحتی انجام داد. سینک ظرفشویی گرانیتی در عمق های مختلف عرضه می شود. حتی در تعداد لگن نیز تنوع تعداد لگن و اندازه وجود دارد.

چرا سینک گرانیتی SMT ؟ درجه حرارت بالاتر این سینک های گرانیتی SMT از سینک های استیل از دیگر ویژگی های این سینک ها می باشد. بر خلاف سینک های استیل که در هنگام شستن ظروف سر و صدا دارند. صدای تو خالی این سینک های ظرفشویی هنگام شستشوی ظروف بسیار کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button