اکسسوری های سینک ظرفشویی SMT

اکسسوری های سینک ظرفشویی

اکسسوری های سینک گرانیتی SMT :

 

 

در این ویدیو قصد داریم شما دوستان و مشتریان عزیز را با اکسسوری های سینک ظرفشویی SMT آشنا کنیم. اکسسوری ها شامل سبد های کشویی و غلطکی روی سینک گرانیت SMT می باشد. همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید اکسسوری سینک آشپزخانه گرانیتی SMT فلت یا تخت را داریم که به راحتی جمع می شود و می توان دوباره آن را باز کرد.

این اکسسوری برای شستشوی صیفی جات و میوه جهت آبکشی با ظاهر زیبا و کم جا استفاده می شود. با قابلیت شستشوی آسان می باشد. می توان آن را بعد از جمع کردن داخل جا قاشقی قرار داد و کم جا بودن و سبک بودن از مزیت های این اکسسوری سینک گرانیتی SMT می باشد.

اکسسوری های سینک ظرفشویی
accessory-smt

جنس و محل قرارگیری اکسسوری:

جنس این اکسسوری از آلومینیوم خالص و آبکاری شده می باشد. محل قرارگیری این نوع اکسسوری سینک گرانیت SMT به تمام جهت های سینک ظرفشویی SMT می تواند باشد.

از دیگر اکسسوری های آشپزخانه می توان جای مواد شوینده ریل بغل، سبدهای سوپر مارکت شامل سبد سوپر زمینی، سبد ایستاده،  اکسسوری سبد آبچکان، اکسسوری وسایل آویز را نام برد.

اکسسوری ها در آشپزخانه برا ی انجام آسان کارها، کمک شایانی به خانم های خانه می کند به همین علت قابل توجه اکثر خانم های خانه دار می باشد.

سینک های گرانیتی SMT با فضایی که سینی آنها در اختیار ما قرار می دهد استفاده از این اکسسوری ها را آسان کرده است. زیرا ساختار مناسب این سینک های ظرفشویی گرانیتی SMT است که استفاده از ابزارهایی مانند اکسسوری ها را برای خانم های خانه امکانپذیر نموده است.

اکسسوری های سینک های ظرفشویی گرانیتی SMT :

شرکت تولید کننده سینک گرانیتی SMT علاوه بر تولید این نوع سینک های گرانیتی SMT ، در فروشگاه خود با نام هایپر ایلیا واقع در استان البرز و شهر کرج در خیابان طالقانی جنوبی، انواع لوازم آشپزخانه و انواع یراق آلات کابینت آشپزخانه را به فروش می رساند.

تلفن : 02632282500

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button