سینک ظرفشویی صنعتی SMT

سینک ظرفشویی SMT

سینک ظرفشویی صنعتی SMT :

یکی از ملزومات هر آشپزخانه ای سینک ظرفشویی SMT می باشد. در آشپزخانه های صنعتی با توجه به حجم کار و صنعتی بودن آن سینک ظرفشویی SMT  با انواع خانگی آن در ضخامت ورق استیل، سایز و حجم لگن ها متفاوت می باشد. ضخامت بیشتر ورق استیل به منظور مقاومت و استحکام بیشتر، سایز و حجم بالاتر لگن های شستشو به جهت شستشو و آبکشی ظروف و سبزیجات در تعداد و حجم بیشتر می باشد.

سینک ظرفشویی SMT

سینک ظرفشویی صنعتی SMT به صورت تمام استیل طراحی و تولید می گردد تا کاملا بهداشتی بوده و دارای مقاومت بالایی نیز باشد.

قیمت سینک ظرفشویی SMT با توجه به ابعاد و اندازه سفارش داده شده توسط مشتری تعیین می گردد. برای استعلام قیمت می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی سینک ظرفشویی صنعتی SMT – گارد استیل

در دو نوع رویه پرسی ( توسط دستگاه ) و رویه جوشی :

ابعاد استاندارد : 85*65*100 ، 85*65*120، 85*65*150، 85*65*190.

– رویه ساخته شده از ورق استیل 304 ( ضدزنگ ) خشدار به ضخامت 1 میلی متر.

– دارای لبه پشتی به جهت جلوگیری از ریزش آب.

– اسکلت دستگاه ساخته شده از قوطی استیل 40*40.

– دارای طبقه پاتروکی.

– پایه های پیچی با قابلیت تنظیم ارتفاع.

– قابل تولید در ابعاد سفارشی با توجه به درخواست مشتری.

سینک ظرفشویی SMT

رویه جوشی :

سینک ظرفشویی SMT رویه جوشی با توجه به نیاز مشتری قابلیت ساخت با ابعاد درخواستی، تعداد لگن و عمق لگن مختلف را خواهد داشت. سینک های ظرفشویی SMT معمولاَ به صورت 1 لگن، 2 لگن  یا 3 لگن و به صورت کابین دار و بدون کابین همراه با طبقه ی مشبک تولید می شود. لازم بذکر است رویه سینک ظرفشویی SMT از ورق استیل خشدار 304 نگیر و ضد زنگ با ضخامت 1 میلی متر ساخته می شود که مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. همچنین برای موارد آزمایشگاهی و استفاده از مواد اسیدی امکان تولید رویه سینک از ورق استیل 316 که دارای خاصیت ضد اسیدی می باشد وجود دارد.

رویه پِرِسی :

در تولید این نوع رویه سینک ظرفشوییSMT از دستگاه پِرِس و قالب استفاده می شود و از نظر ظرافت و تمیزی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با توجه به موارد بالا این نوع رویه سینک با ابعاد استاندارد و تعداد لگن با عمق مشخص تولید می گردد و امکان تولید با ابعاد سفارشی وجود نخواهد داشت. در ساخت این رویه سینک از ورق استیل خشدار 304 نگیر و ضد زنگ با ضخامت 1 میلی متر استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button