سینک گرانیتی SMT

سینک گرانیتی SMT

سینک گرانیتی SMT :

عوامل موثر بر هزینه نصب سینک ظرفشویی گرانیتی SMT :

معمولا پس از خرید سینک گرانیتی SMT توسط مشتری نصب سینک گرانیتی SMT اولین دغدغه است.سینک ظرفشویی SMT در انواع و ابعاد و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود است. عمدتا جنس این محصول پراستفاده آشپزخانه‌ها استیل بوده و با مدلهایی مثل تک لگن، دو لگن و یا سه لگن (دو قلو و سه قلو) بصورت روکار و توکار نصب می‌شود. مدلهای جدیدتر که در بازار به سینک گرانیتی SMT مدرن معروف هستند، دارای تنوع رنگی مثل خاکستری، قهوه‌ای، مشکی و سفید هستند. عمده سینک های ظرفشویی SMT همان رنگ نقره‌ای استیل را دارند.

سینک گرانیتی SMT
سینک گرانیتی smt

نکته دیگر این است که اگر مثل خیلی از خانواده‌ها همزمان با تعویض و نصب سینک گرانیتی SMT جدید، قصد تعویض شیرآلات ظرفشویی را نیز دارید، این مورد را حتما با نصاب در میان بگذارید تا آمادگی‌های لازم را چه از نظر ابزار و چه از نظر قطعات مورد نیاز قبل از رسیدن به محل نصب داشته‌باشد.

نصب سینک ظرفشویی گرانیتی SMT یکی از خدماتی است که هم تاسیساتی ها و هم بناها می توانند انجام دهند. هزینه نصب سینک ظرفشویی SMT به عوامل متعددی بستگی دارد که از آن جمله می‌توان به ساعات کار مورد نیاز، سختی کار و نوع سینک اشاره‌کرد.

تعبیه فضای سینک

آماده‌سازی محل نصب سینک SMT اولین نکته در نصب است. اگر اندازه سینک قبلی با سینک جدید متفاوت باشد، بایستی محل نصب توسط کابینت ساز آماده‌شود. بنابراین حتما در این مورد باید از یک کابینت ساز کمک و مشاوره بگیرید. در صورتی که به منزل جدید وارد شده‌اید یا برای اولین بار می‌خواهید سینک ظرفشویی SMT نصب‌کنید ابعاد و اندازه‌ی محل نصب سینک را در هنگام خرید در ذهن داشته‌باشید.

سینک گرانیتی smt
سینک گرانیتی smt

لوله کشی آب و فاضلاب

پس از در نظر داشتن محل نصب سینک در کابینت آشپزخانه، دومین نکته لوله‌کشی آب و فاضلاب مورد نیاز برای سینک SMT است. در خانه‌های قدیمی‌تر که مشتری قصد تعویض سینک را دارد این مورد با احتمال بالایی قبلا بررسی‌شده و راه‌ حل‌های آن هم پیاده‌سازی شده‌است. مورد دیگر در دسترس بودن یا مناسب بودن لوله کشی مناسب برای شیرهای آب است. یکی از بخش هایی که باید نصب شود، اتصال صحیح لوله های خروجی و ورودی آب است.

آب بندی

نحوه آب بندی مناسبی که باید پس از نصب استفاده شود. اگر نصب درست انجام نشود یا پس از نصب به درستی آب بندی انجام نشود، نشت آب احتمالا بعدا برای شما دردسر ایجاد خواهد کرد. معمولا نصاب سینک ظرفشویی گرانیتی SMT این کار را با استفاده از چسب‌هایی مثل چسب آکواریوم انجام می‌دهد. انجام صحیح آب‌بندی از این جهت اهمیت دارد که انجام ناقص آن می‌تواند موجب بروز پوسیدگی در کابینت، بوی بد و نم و رطوبت دیوار پشت ظرفشویی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button