دوام سینک های گرانیتی

سینک گرانیت smt مدل G-800

دوام سینک های گرانیتی:

شرکت SMT  یکی از تولید کننده ی سینک های گرانیتی و کورین در ایران است، یکی از مطرح ترین برندها در تولید و عرضه ی سینک های ظرفشویی گرانیتی می باشد. مقاومت و دوام سینک های ظرفشویی گرانیتی SMT یکی از ویژگی های بارز این نوع سینک SMT است. مقاومت در برابر حرارت، ضربه و انواع خط و خش.

تست مقاومت سینک های SMT در ویدیوی زیر قابل مشاهده می باشد.

برای حفظ این ویژگی ها بعد از خرید سینک های SMT بهتر است از لوازمی استفاده شود که برای نظافت ایمن‌تر و بهتر آنها در اختیار خریداران و مشتریان (مصرف کنندگان) قرار میگیرد که بد نیست از آنها استفاده کنید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که خشک و تمیز نگه داشتن سینک بعد از هر بار مصرف مانع از تجمع جرم‌ها و رسوبات خواهد شد.

برای نگهداری بهتر سینک‌های گرانیتی SMT و حفظ زیبایی آنها، به ویژه سینک‌هایی که در آنها از گرانیت سیاه و قهوه‌ای استفاده شده است، میتوان از روغن‌های معدنی نیز استفاده کرد.

سینک گرانیتی smt
سینک گرانیتی smt

نگهداری سینک های ظرفشویی گرانیتی :

بر خلاف گرانیت خالص، کامپوزیت گرانیتی دارای منافذ و فضاهای زیادی نیست به همین دلیل نگهداری و تمیز کردن آن راحت تر است. میتوانید با استفاده از پاک کننده‌های معمولی و پارچه‌های نخی و نرم به راحتی سینک‌ گرانیتی خود را تمیز کنید. توصیه SMT این است که برای تمیز کردن این مدل سینکها از برس‌های سیمی و زبر استفاده نکنید.

اگرچه نگهداری از سینک‌های گرانیتی کار سهل و ساده‌ای است، اما ممکن است استفاده از بعضی انواع تمیزکننده‌ها باعث صدمه و آسیب رساندن به سینک بشوند؛ به همین دلیل لازم است مصرف کنندگان عزیز همیشه به دقت دستورالعمل‌ها، راهنما و چگونگی نگهداری و همچنین استفاده از سینک خود را مطالعه کرده تا با رعایت نکات عنوان شده، سبب افزایش طول عمر سینک و مانع از آسیب دیدن آن بشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button