ساختار سینک‌های گرانیتی یا کامپوزیتی

ساختار سینک‌های گرانیتی SMT یا کامپوزیتی:

ساختار سینک‌ های گرانیتی SMT از ترکیب خاک گرانیت با رزین آکرلیک ساخته میشود. بیشتر تولیدکنندگان سینک‌های کامپوزیتی حدود 80 درصد گرانیت و 20 درصد رزین آکرلیک در ترکیب آنها استفاده میکنند. محصول نهایی تولید شده همان ویژگی‌های خالص گرانیت را دارد اما مقاوم‌تر و ارزان‌تر و البته نگهداری آن راحت‌تر است.

سینک گرانیتی smt
سینک گرانیتی smt

بیشترین ماده‌ای که برای ساخت سینک‌های کامپوزیتی استفاده میشود گرانیت است اگر چه در ساخت سینک‌های کامپوزیتی در برخی موارد و توسط برخی از کارخانجات تولیدی، از کوارتز به جای گرانیت استفاده میشود. اگر چه تمرکز اصلی ما در این مقاله بر سینک‌های گرانیتی است اما بطور کلی مطالبی درباره‌ی سینک‌های ساخته شده از کوارتز نیز برای خوانندگان عزیز بیان خواهیم کرد.

ویژگی‌های ظاهری سینک‌های کامپوزیت گرانیتی:

بر خلاف ظاهری که گرانیت طبیعی دارد، سینک‌های کامپوزیت دارای ترکیب رنگ بسیار یکنواختی هستند، گرچه همچنان جذابیت گرانیت طبیعی را حفظ کرده‌اند. سینک‌های کامپوزیتی گرانیتی ظاهری بسیار زیبا دارند که با بیشتر دیزاین‌ها و چیدمان‌های داخلی هماهنگی و تناسب دارند. بیشتر سینک‌ گرانیتی دارای ترکیب رنگ‌هایی متشکل از چندین رنگ متناسب با هم هستند.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که از آنجایی که کارخانجات تولیدی سینک‌های کامپوزیت گرانیتی توجه زیادی به تناسب رنگ و مدل این سینک‌ها دارند، همواره محدوده‌ی وسیعی از انواع مختلف آن را به بازارهای هدفشان ارائه کرده‌اند.

سینک گرانیتی، سینک گرانیت،لگن ظرفشویی، لگن آشپزخانه
سینک گرانیتی، سینک گرانیت،لگن ظرفشویی، لگن آشپزخانه

دوام سینک کامپوزیت گرانیتی SMT :

ساختار سینک‌های گرانیتی SMT | سینک کامپوزیت گرانیتی SMT از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و در برابر خط و خش، ضربه، سایش و … مقاومت بسیار زیادی دارد. پیوندهای محکمی که بین اجزاء تشکیل دهنده‌ی این نوع سینکها وجود دارد باعث شده تا به قدری مقاومت داشته باشند که مانند سنگ‌های معمولی دچار خردگی یا شکستگی نشوند.

سینک‌های گرانیتی SMT مقاومت بالایی در برابر گرما دارند و میتوانند دمای بالایی تا حدود 276 درجه سانتیگراد یا 530 درجه فارنهایت را تحمل کنند. ممکن است بر اثر فشار زیاد یا ضربه‌های شدید ترک‌هایی در این سینک‌های کامپوزیت گرانیتی ایجاد شود که میتوان با استفاده از اپوکسی پر کننده رنگی آنها را تعمیر کرد. اگر چه سینک‌های گرانیتی دوام زیادی دارند اما برای افزایش طول عمر این سینک‌ها و افزایش نگهداری از آنها، میتوان از جنس استیل برای کف این سینک ها استفاده کرد.

سینک گرانیت smt
سینک گرانیت smt

آدرس فروشگاه و دفتر شرکت  SMT :

سینک گرانیت SMT : استان البرز، کرج، طالقانی جنوبی، روبروی بانک اقتصاد نوین و سرمایه، مجموعه ی هایپر ایلیا- تلفن : 32282500 026

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button