سینک ظرفشویی گرانیت SMT G830

سینک ظرفشویی گرانیت SMT G830

سینک ظرفشویی گرانیت SMT G830 :

سینک ظرفشویی گرانیت SMT G830 یکی از بهترین سینک ها از جنس گرانیت با مدل SMT G830 که در ابعاد 50× 116 تولید می شود. این نوع سینک های گرانیتی دارای ویژگی های مقاومت در برابر هرگونه خش،مقاوم در برابر هرگونه لک و جرم می باشد. آنتی باکتریال بودن آنها، مقاومت در برابر مواد اسیدی، مقاوم در مقابل شوینده ها و نور آفتاب، مقاوم در برابر ضربه و حرارت ظروف از دیگر ویژگی های این نوع از محصولات SMT می باشد.

سینک گرانیت smt
سینک گرانیت smt

این نوع سینکSMT در رنگ های سفید، کرم، مشکی، قهوه ای توسط خط تولید شرکت SMT تولید و عرضه می گردد.

با خرید سینک های گرانیتی SMT مشتریان عزیز و همکاران گرامی می توانند از امکان ۲ سال گارانتی تعویض این نوع محصولات برخوردار شوند.

سینک آشپزخانه عمدتا به دو سبک متمایز، با سینی و بدون سینی موجود است. رایج‌ترین سینک در بازار برای سبک آشپزخانه‌های امروز بدون سینک آشپزخانه استیل است. سینک ظرفشویی شیشه‌ای و سینک ظرفشویی گرانیتی در حال حاضر گزینه‌ای مناسب برای بیشتر خانه‌های جدید است.

هنگام انتخاب یک سینک ظرفشویی ابتدا باید مشخص کرد که فضای آشپزخانه چگونه است. آیا امکان نصب سینک ظرفشویی با یک سینی وجود دارد یا خیر. اگر فضای کمی در اختیار دارید احتمالا باید سینک بدون سینی یا دو سینی انتخاب شود. اگر ازهر نوع از این سینک‌ها انتخاب کنید احتمالأ گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

سینک گرانیتی smt
سینک گرانیتی smt

آدرس فروشگاه و دفتر شرکت SMT :

استان البرز، کرج، طالقانی جنوبی، روبروی بانک اقتصاد نوین و سرمایه، مجموعه ی هایپر ایلیا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button