تولید سینک ظرفشویی کورین

تولید سینک ظرفشویی کورین:

اگر مشغول بازسازی آشپزخانه هستید یا رویه های کابینت خود را تعویض می کنید، در بازار یک سینک آشپزخانه جدید هستید. برای آشپزخانه های امروزی که در مدل های مدرن ساخته می شوند سینک های آشپزخانه متنوع به بازار می آیند. مثلا سینک کورین یکی از آنها است. سینک ها به گونه ای طراحی شده اند که در یک کابینت پایه نصب شوند. کابینت پایه از نظر اندازه متفاوت است. به عنوان یک قانون کوچک، اندازه کابینت پایه خود را (در اینچ) بگیرید و 3 اینچ را کم کنید. اندازه سینک مورد نظر شما باید 3 اینچ کوچکتر از کابینت سینک ظرفشویی باشد.

سینک های توکار معمولاً در بازار امروزی برای آشپزخانه استفاده می شوند. یک سینک توکار زیر پیشخوان های شما نصب می شود. این نوع سینک دارای ظاهری بسیار براق است و تمیز کردن آن نسبتاً آسان است. در مقابل سینک های روکار نسبتاً ارزان تر از سینک های توکار هستند، اما نسبتاً ارزان هستند.

تولید سینک ظرفشویی کورین به این صورت است که سنگ مصنوعی کورین صفحات رزینی هستند که شامل مشخصه های متعددی می باشد. از جمله مهمترین آنها طیف وسیعی از رنگ و شبیه سازی مرمریت و گرانیت می باشد. ویژگی های کاربردی صفحات کورین، دوام بالای صفحه کورین، خاصیت ضد لک، ضدآب بودن و شستشوی آسان و تعمیرات فوری می باشد.

سینک کورین، سینک گرانیتی smt، سینک گرانیتSMT،سینک smt، سینک گرانیت، سینک گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، تجهیزات آشپزخانه، کابینت آشپزخانه
سینک کورین smt

مزایا سینک کورین:

انتخاب طرح و رنگ دلخواه

سنگ کورین در رنگ و طرح های گوناگون تولید می شود، سینک ظرفشویی کورین نیز در رنگ و طرح بندی های مختلف عرضه می گردد. این تنوع مهم ترین دلیل انتخاب سینک های کورینی می باشد.

اتصال یکپارچه و بدون درز با رویه کورین

سینک های کورین سطح نرمی دارند و پس از استفاده طولانی مدت خش هایی بوجود می آید که از زیبایی ابتدایی سینک کم می کند. خوشبختانه با صیقل و پولیش کاری ساده سینک کهنه به یک سینک کاملا نو تبدیل می شود.

معایب سینک کورین:

– قیمت بالاتر

سینک های کورین نسبت به سینک استیل و سینک سرامیک  قیمت کمی بالاتری دارند.

– خش پذیری

سینک های کورین پس از استفاده طولانی مدت، به علت نرم بودن نسبت به سینک استیل و سینک سرامیکی دچار خش هایی می شود که زیبایی اولیه خود را از دست می دهد اگر چه با صیقل و پولیش می توان سینک را به حالت بدون خش بازگرداند.

قیمت سینک کورین:

قیمت سینک کورین بر اساس نوع سنگ کورین، برند سینک کورین، سایز سینک کورین و طرح صفحه کورین متفاوت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button