ساختار سینک‌های گرانیتی یا کامپوزیتی

سینک‌های کامپوزیتی:

ساختار سینک‌ های گرانیتی SMT از ترکیب خاک گرانیت با رزین آکرلیک ساخته میشود. بیشتر تولیدکنندگان سینک‌های کامپوزیتی حدود 80 درصد گرانیت و 20 درصد رزین آکرلیک در ترکیب آنها استفاده میکنند. محصول نهایی تولید شده همان ویژگی‌های خالص گرانیت را دارد اما مقاوم‌تر و ارزان‌تر و البته نگهداری آن راحت‌تر است.

سینک گرانیتی smt
سینک گرانیتی smt

بیشترین ماده‌ای که برای ساخت سینک‌های کامپوزیتی استفاده میشود گرانیت است اگر چه در ساخت سینک‌های کامپوزیتی در برخی موارد و توسط برخی از کارخانجات تولیدی، از کوارتز به جای گرانیت استفاده میشود. اگر چه تمرکز اصلی ما در این مقاله بر سینک‌های گرانیتی است اما بطور کلی مطالبی درباره‌ی سینک‌های ساخته شده از کوارتز نیز برای خوانندگان عزیز بیان خواهیم کرد.

ویژگی‌های ظاهری سینک‌های کامپوزیت گرانیتی:

بر خلاف ظاهری که گرانیت طبیعی دارد، سینک‌های کامپوزیت دارای ترکیب رنگ بسیار یکنواختی هستند، گرچه همچنان جذابیت گرانیت طبیعی را حفظ کرده‌اند. سینک‌های کامپوزیتی گرانیتی ظاهری بسیار زیبا دارند که با بیشتر دیزاین‌ها و چیدمان‌های داخلی هماهنگی و تناسب دارند. بیشتر سینک‌ گرانیتی دارای ترکیب رنگ‌هایی متشکل از چندین رنگ متناسب با هم هستند.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که از آنجایی که کارخانجات تولیدی سینک‌های کامپوزیت گرانیتی توجه زیادی به تناسب رنگ و مدل این سینک‌ها دارند، همواره محدوده‌ی وسیعی از انواع مختلف آن را به بازارهای هدفشان ارائه کرده‌اند.

سینک گرانیتی، سینک گرانیت،لگن ظرفشویی، لگن آشپزخانه
سینک گرانیتی، سینک گرانیت،لگن ظرفشویی، لگن آشپزخانه

دوام سینک کامپوزیت گرانیتی SMT :

ساختار سینک‌های گرانیتی SMT | سینک کامپوزیت گرانیتی SMT از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و در برابر خط و خش، ضربه، سایش و … مقاومت بسیار زیادی دارد. پیوندهای محکمی که بین اجزاء تشکیل دهنده‌ی این نوع سینکها وجود دارد باعث شده تا به قدری مقاومت داشته باشند که مانند سنگ‌های معمولی دچار خردگی یا شکستگی نشوند.

سینک‌های گرانیتی SMT مقاومت بالایی در برابر گرما دارند و میتوانند دمای بالایی تا حدود 276 درجه سانتیگراد یا 530 درجه فارنهایت را تحمل کنند. ممکن است بر اثر فشار زیاد یا ضربه‌های شدید ترک‌هایی در این سینک‌های کامپوزیت گرانیتی ایجاد شود که میتوان با استفاده از اپوکسی پر کننده رنگی آنها را تعمیر کرد. اگر چه سینک‌های گرانیتی دوام زیادی دارند اما برای افزایش طول عمر این سینک‌ها و افزایش نگهداری از آنها، میتوان از جنس استیل برای کف این سینک ها استفاده کرد.

سینک های کامپوزیتی
سینک های کامپوزیتی

سینک های کامپوزیتی smt از ترکیب خاک گرانیت با رزین آکرلیک ساخته میشود. بیشتر تولیدکنندگان سینک‌ گرانیتی smt حدود 80 درصد گرانیت و 20 درصد رزین آکرلیک در ترکیب آنها استفاده میکنند. محصول نهایی تولید شده همان ویژگی‌های خالص گرانیت را دارد اما مقاوم‌تر و ارزان‌تر و البته نگهداری آن راحت‌تر است.

کامپوزیت چیست؟

قدیمی ترین مثال از کامپوزیت ها مربوط به افزودن کاه به گل جهت تقویت گل و ساخت آجری مقاوم جهت استفاده در بناها بوده است. ترکیب دو یا چند ماده با یکدیگر به طوری که به صورت شیمیائی مجزا و غیر محلول در یکدیگر باشند و بازده و خواص سازه ای این ترکیب نسبت به هریک از اجزاء تشکیل دهنده آن به تنهایی، در موقعیت برتری قرار بگیرد را کامپوزیت می نامند.

به عبارت دیگر کامپوزیت به دسته ای از مواد اطلاق می شود که آمیزه ای از مواد مختلف و متفاوت در فرم و ترکیب باشند و اجزاء تشکیل دهنده آنها هویت خود را حفظ کرده، در یکدیگر حل نشده و با هم ممزوج نمی شوند . با توجه به این امر کامپوزیت از آلیاژ فلزی متفاوت می باشد. بنابراین کامپوزیت ترکیبی است از حداقل دو ماده مجزا با فصل مشترک مشخص بین هر جزء تشکیل دهنده.

بیشترین ماده‌ای که برای ساخت سینک‌های گرانیتی کامپوزیتی smt استفاده میشود گرانیت است اگر چه در ساخت این نوع سینک‌ها در برخی موارد و توسط برخی از کارخانجات تولیدی، از کوارتز به جای گرانیت استفاده میشود. این مدل سینک‌های smt ظاهری بسیار زیبا دارند که با بیشتر دیزاین‌ها و چیدمان‌های داخلی هماهنگی و تناسب دارند. بیشتر سینک‌های گرانیتی دارای ترکیب رنگ‌هایی متشکل از چندین رنگ متناسب با هم هستند.

بر خلاف گرانیت خالص، کامپوزیت گرانیتی دارای منافذ و فضاهای زیادی نیست به همین دلیل نگهداری و تمیز کردن آن راحت تر است. میتوانید با استفاده از پاک کننده‌های معمولی و پارچه‌های نخی و نرم به راحتی سینک‌ گرانیتی خود را تمیز کنید.

سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه:

سینک ظرفشویی دوبل

محبوب ترین سینک ظرفشویی smt نوع موادی که با داشتن دو لگن می توانید یک قسمت را به شستشو و یک قسمت را به آبکشی اختصاص دهید.

سینک گرانیت
سینک گرانیت

سینک روکار ساده، لبه دار

این مدل از رایج ترین سینک های آشپزخانه است که بر روی کابینت نصب می شود. در داخل کابینت حفره ای ایجاد کرده و سینک را در آن قرار می دهند. تمام وزن سینک بر روی پیچ و مهره ها سوار است. این پیچ و مهره ها به پیشخوان سیلیکونی وصل هستند. لبه های سینک نیز مشخص و پیدا هستند و آن را سینک لبه دار هم می نامند.

سینک گرانیت،سینک گرانیتی،سینک گرانیتsmt،سینک smt،سینک گرانیتیsmt

سینک توکار

سینک توکار در نقطه مقابل سینک روکار قرار دارد زیرا با گیره های خاص از داخل کابینت نصب می شود.

سینک گرانیت،سینک گرانیتی،سینک گرانیتsmt،سینک smt،سینک گرانیتیsmtسینک روستایی یا اپرون

سینک های روستایی یا آپرون، به سینک محدود نشده و به شکل یک تکه دیوار از سینک تا قسمت بالای کابینت پایین می آید. رایج ترین نوع آن در در راستای پیشخوان قرار دارد. با این حال اغلب سینک های روستایی بر روی یک کابینت یا روی یک میز (ثابت شده در دیوار) قرار دارند نه روی پیشخوان.

سینک گرانیت،سینک گرانیتی،سینک گرانیتsmt،سینک smt،سینک گرانیتیsmtسینک ظرفشویی با خشک کن

این سینک ها علاوه بر یک لگن کوچک یک سینی خشک کن دارد که در کنار لگن قرار گرفته است.

سینک گرانیت،سینک گرانیتی،سینک گرانیتsmt،سینک smt،سینک گرانیتیsmtسینک نیمه دوبل

سینک آشپزخانه گرانیت نیمه دوبل نیز دو لگن دارد اما حائل جدا کننده آن نصفه است نه کامل و تا ارتفاع کامل سینک بالا نیامده است.

سینک گرانیت،سینک گرانیتی،سینک گرانیتsmt،سینک smt،سینک گرانیتیsmtسینک ظرفشویی جزیره یا بار

سینک ظرفشویی موادی | این سینک که از سینک اصلی آشپزخانه کوچک تر است، معمولا برای آماده کردن غذا یا شستشوی جزئی به کار می رود. این سینک ها همیشه تک لگن بوده و بیشتر از 45 سانتی متر نیستند.

سینک گرانیت،سینک گرانیتی،سینک گرانیتsmt،سینک smt،سینک گرانیتیsmt

سینک گرانیتی موادی SMT:

شرکت smt  تولید کننده ی سینک گرانیتی موادی SMt یا سینک گرانیت و سینک کورین است. این شرکت برای اولین بار در ایران با تکنولوژی برتر دنیا، با رنگبندی متفاوت و برای همه ی سلیقه ها، هارمونی با کابینت و طراحی آشپزخانه اقدام به تولید این نوع سینک ظرفشویی گرانیتی نموده است. سینک SMT پرفروش ترین سینک آشپزخانه در ایران و با کیفیت اروپایی ولی با قیمت باورنکردنی می باشد.برای اطلاع از لیست قیمت های محصولات SMT با شماره های موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال یک سینک متفاوت، لوکس، با مقاومت بالا و طول عمر زیاد هستید سینک گرانیتی مدل ایده آلی خواهد بود. این محصول از جنس گرانیت و رزین تشکیل شده است. سینک ظرفشویی گرانیتی محصول ایران و ساخت شرکت تولیدی SMT است.

سینک گرانیتی smt، سینک گرانیتSMT،سینک smt، سینک گرانیت، سینک گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، تجهیزات آشپزخانه، کابینت آشپزخانه
سینک گرانیتی smt

SMT یکی از به روزترین شرکت های تولید کننده تجهیزات آشپزخانه است که محصولات خود را در مدل های متنوعی به بازار عرضه می‌کند. سینک SMT از گرانیت ساخته شده است و ساختاری مقاوم و با دوام دارد. بهره گیری از گرانیت در بدنه این محصول موجب می‌شود تا هیچ لکه ای از آب بر روی سطح سینک باقی نماند و سینک دارای خاصیت ضد لک باشد. این ویژگی همچنین منجر به بهداشتی بودن سطح سینک و جلوه همیشگی آن نیز می‌شود. سینک SMT متشکل از دو لگن و یک سینی است و طرحی ساده و کاربردی دارد. جالب است بدانید در ساخت این محصول از تکنولوژی مدرنی بهره گرفته شده است. این تکنولوژی که توسط ذرات نانو سیلور در سینک ایجاد شده است به این محصول خاصیت آنتی باکتریال بخشیده تا در کنار سایر ویژگی ها به افزایش بهداشت در سطح کالا کمک نماید.

خط تولید سینک گرانیتی یا کامپوزیتی:

تکنولوژی استفاده شده در خط تولید سینک گرانیتی ، سطح بسیار درخشان، صاف و همواری ایجاد کرده است. به سبب پوشش نانو موجود بر روی سطح سینک از رشد و نفوذ باکتریها جلوگیری می کند. همچنین جرم ها و لکه های ناشی از مواد غذایی بر روی سطح باقی نمی مانند و به راحتی تمیز می شوند. شرکت smt  دارنده ی خط تولید سینک های گرانیتی با استفاده از این تکنولوژی که تکنولوژی برتر دنیا می باشد، همواره درجهت تولید هر چه بیشتر کیفیت مواد اولیه در ساخت این محصول تلاش می کند.

سینک گرانیتی smt، سینک گرانیتSMT،سینک smt، سینک گرانیت، سینک گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، تجهیزات آشپزخانه، کابینت آشپزخانه،سینک خوب، سینک عالی
سینک گرانیتی smt

استفاده از الیاف کربنی و همچنین پوشش فایبر گلاس در قسمت زیرین لگن که سبب افزایش چندین برابر مقاومت سینک در برابر ضربه شده است.

متریال استفاده شده در تولید سری کریستالایت پلاس سبب شده تا این محصول بسیار سخت، مقاوم و در عین حال دارای سطحی صاف و هموار باشد که به آسانی تمیز می شود. سری کریستالایت رنگبندی بسیار متنوع و منحصر به فردی دارد که می تواند در دکوراسیون آشپزخانه کمک شایانی به چیدمان کند.

شرکت SMT یکی از تولیدکنندگان سینک گرانیتی مرغوب در ایران است که محصولات خود را با کیفیت بالا تولید می کند و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. سینک‌های SMT در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب به بازار عرضه می‌شوند.

مرغوب ترین سینک گرانیتی:

سینک آشپزخانه گرانیتی، سینک ظرفشویی گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، سینک گرانیت، سینک موادیسینک های گرانیتی SMT مرغوب ترین سینک گرانیتی در ایران که با تکنولوژی برتر دنیا تولید می شود. این نوع سینک ها ضد خش، مقاوم دربرابر ضربه و حرارت هستند.

سینک های آشپزخانه SMT که در بازار با نام سینک گرانیتی شناخته شده است، در مدل های مختلف و  پر فروش و با رنگ بندی های زیبا موجود می باشد. سینک های گرانیتی ساخته شده از سنگ کوارتز با کیفیت و دوام فوق العاده بالا قابل شست و شو با انواع مواد شوینده استاندارد، آنتی باکتریال و ضد جرم می باشد. همچنین به دلیل مواد پلیمری به کار رفته در آن 20% سبکتر و مقاوم تر از سنگ طبیعی میباشد و ضریب جذب آب این محصول 0.1% میباشد. به همین دلیل آنتی باکتریال بوده و مانع از رشد هر گونه باکتری و جرم می گردد.

نسبت به اجناس مشابه مقاومت بالاتری را در برابر ضربه و خش پذیری نشان می دهد. رنگ های بکار گرفته شده دارای کیفیتی مطلوب و در نتیجه غیر قابل تغییر و یا کدر شدن می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد سینک های ظرفشویی SMT که این محصول را نسبت به محصولات مشابه در بازار متفاوت تر میکند، براقیت و شفافیت خاص این محصول است  و با هر بار شست و شو مانند روز اول تمیز و براق می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button