مرغوب ترین سینک گرانیتی

سینک گرانیت smt

مرغوب ترین سینک گرانیتی:

سینک آشپزخانه گرانیتی، سینک ظرفشویی گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، سینک گرانیت، سینک موادیسینک های گرانیتی SMT مرغوب ترین سینک گرانیتی در ایران که با تکنولوژی برتر دنیا تولید می شود. این نوع سینک ها ضد خش، مقاوم دربرابر ضربه و حرارت هستند.

سینک های آشپزخانه SMT که در بازار با نام سینک گرانیتی شناخته شده است، در مدل های مختلف و  پر فروش و با رنگ بندی های زیبا موجود می باشد. سینک های گرانیتی ساخته شده از سنگ کوارتز با کیفیت و دوام فوق العاده بالا قابل شست و شو با انواع مواد شوینده استاندارد، آنتی باکتریال و ضد جرم می باشد. همچنین به دلیل مواد پلیمری به کار رفته در آن 20% سبکتر و مقاوم تر از سنگ طبیعی میباشد و ضریب جذب آب این محصول 0.1% میباشد. به همین دلیل آنتی باکتریال بوده و مانع از رشد هر گونه باکتری و جرم می گردد.

نسبت به اجناس مشابه مقاومت بالاتری را در برابر ضربه و خش پذیری نشان می دهد. رنگ های بکار گرفته شده دارای کیفیتی مطلوب و در نتیجه غیر قابل تغییر و یا کدر شدن می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد سینک های ظرفشویی SMT که این محصول را نسبت به محصولات مشابه در بازار متفاوت تر میکند، براقیت و شفافیت خاص این محصول است  و با هر بار شست و شو مانند روز اول تمیز و براق می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button