نصب سینک گرانیتی بر روی صفحه کابینت

سینک گرانیتی smt

نصب سینک گرانیتی:

در این مقاله قصد داریم با نحوه نصب سینک گرانیتی و نکات مربوط به آن را مطرح کنیم. قبل از هر کاری فلکه آب را ببندید و مطمئن شوید که آب داخل لوله ها کاملا تخلیه شده و آبی درون آنها وجود ندارد.

اولین کار برای نصب سینک ظرفشویی گرانیتی این است که یک قالب اندازه تانک سینک با کارتن و یا مقوا درست کنید. سپس آن را روی صفحه کانترتاپ آشپزخانه خود قرار دهید و با یک مداد دور آن را خط کشی کنید. مطمئن شوید که این خط کشی موازی با دیوار آشپزخانه باشد. سپس یک سوراخ با دریل در یک گوشه از قالبی که خط کشی کرده اید بر روی کانترتاپ به سمت داخل با فاصله 1.5 سانتیمتر از خط کشی بوجود آورید. سوراخی که بوجود آورده اید باید اندازه چاقو اره ای (اره مویی) شما باشد که بتوانید به داخل آن قرار دهید. دور تا دور خط کشی که برای برش انجام داده اید را با چسب نواری به صورت کامل بچسبانید تا هنگام برش کانتر تاپ مشکلی برای اطراف محل برش بوجود نیاید.

تعمیر ترک در سینک گرانیت - نصب سینک گرانیتی
تعمیر ترک در سینک گرانیت

برش کانتر برای نصب سینک گرانیت:

در داخل کابینتی که سینک گرانیتی روی آن قرار می گیرد یک اتصال به زمین با تکه های چوب و یا هر چیزی قرار دهید تا هنگام برش فشاری که بر روی کانتر تاپ می آید به زمین منتقل شود. برای برش خوب و تمیز از چاقوی اره ای استفاده کنید که به صورت مخصوص برای لمینت ساخته شده است. سپس کانتر تاپ را دقیقا از روی خط کشی انجام شده برش دهید و محفظه ای که قرار است سینک گرانیت در آنجا قرار گیرد را بردارید و سپس سینک را در محل خود قرار دهید تا بفهمید که کار را به درستی و به صورت دقیق انجام داده اید یا نه.

سپس چسب سیلیکونی مخصوص حمام و دستشویی را تهیه کنید و دور تا دور سوراخ خروجی آب سینک گرانیت بزنید. سپس صافی سوراخ سینک را در سوراخ قرار دهید و چند لحظه آن را محکم فشار دهید تا خود را با چسب سیلیکونی به سینک گرانیتی محکم کند. سپس در ته سینک از سمت بیرون یا پشت سینک واشر لاستیکی را بر روی گردن صافی سوراخ سینک قرار دهید و قفل صافی سوراخ سینک گرانیت را با استفاده از آچار محکم کنید.

نصب سینک گرانیتی بر روی صفحه کابینت:

لوازم مورد نیاز برای نصب سینک smt نوع گرانیتی بر روی صفحه کابینت شامل نوار آب بندی، سینک، کابینت و پایه نگهدارنده مناسب برای صفحه می باشد.

سینک گرانیتی smt، سینک گرانیتSMT،سینک smt، سینک گرانیت، سینک گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، تجهیزات آشپزخانه، کابینت آشپزخانه
سینک گرانیتی smt

نوار آب بندی مخصوص را به دقت بر روی سطح بالایی کابینت بر روی لبه برش خورده قرار دهید. به آرامی آن را فشار دهید تا بر سطح بچسبد. به آرامی سینک را بر روی محل برش خورده بر روی نوار آب بندی قرار دهید. بست ها را همانند تصویر توسط پیچ های ارائه شدهبه سینک ببندید. سپس پیچ ها را با پیچ گوشتی ببندید. مطمئن شوید که سینک به سمت صفحه کابینت کشیده و نوار اب بندی را فشرده کرده است.

در طراحی و چیدمان کابینت آشپزخانه مهمترین مسئله تجهیزات آشپزخانه از قبیل سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود و یخچال می باشد. ابتدا باید این تجهیزات و لوازم جایگذاری شوند و نسبت به آنها کابینت آشپزخانه طراحی شود.عوامل زیادی در ابعاد برش و نصب سینک ظرفشویی تاثیر دارند که باید بررسی شود.

آماده‌ سازی محل نصب سینک ظرفشویی:

آماده‌سازی محل نصب سینک ظرفشویی اولین نکته در نصب آن است. اگر اندازه سینک قبلی با سینک جدید متفاوت باشد، بایستی محل نصب سینک توسط کابینت ساز آماده‌ شود. بنابراین حتما در این مورد باید از یک کابینت ساز کمک و مشاوره بگیرید.

در صورتی که به منزل جدید وارد شده‌اید یا برای اولین بار می‌خواهید سینک ظرفشویی نصب‌ کنید ابعاد و اندازه‌ی محل نصب سینک ظرفشویی را در هنگام خرید در ذهن داشته‌ باشید.

عوامل موثر بر هزینه نصب سینک ظرفشویی:

معمولا پس از خرید سینک ظرفشویی توسط مشتری پیداکردن نصاب سینک اولین دغدغه است. نکته دیگر این است که اگر مثل خیلی از خانواده‌ها همزمان با تعویض و نصب سینک ظرفشویی جدید، قصد تعویض شیرآلات ظرفشویی را نیز دارید، این مورد را حتما با نصاب در میان بگذارید تا آمادگی‌های لازم را چه از نظر ابزار و چه از نظر قطعات مورد نیاز قبل از رسیدن به محل نصب داشته‌ باشد.

نصب سینک ظرفشویی یکی از خدماتی است که هم تاسیساتی ها و هم بناها می توانند انجام دهند. هزینه نصب سینک ظرفشویی به عوامل متعددی بستگی دارد که از آن جمله می‌توان به ساعات کار مورد نیاز، سختی کار و نوع سینک اشاره‌ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button