سینک آشپزخانه

سیک ظرفشویی گرانیتی SMT

سینک آشپزخانه:

سینک آشپزخانه یکی از لوازم آشپزخانه است که بسیار مورد توجه خانم های خانه دار هست. زیرا بیشترین استفاده را دارد از جمله جهت شستن ظروف، میوه جات، سبزی جات و بسیاری از کار های دیگر. پس انتخاب سینک مناسب برای هر کسی که قصد ساختن خانه یا تغییر دکوراسیون آن را دارد اهمیت دارد.

سینک گرانیتیsmt، تمیز کردن سینک گرانیتی،سینک گرانیت،سینک کورین،سینک گرانیتی

سینک با یک لگن بزرگ:

با یک سینک تک عمیق می توانید به راحتی یک ماهی تابه ی بزرگ را بشویید. ولی برای شستن سبزیجات که نیاز به خیساندن دارند کار دشواری است. البته بعضی از تولید کنندگان برای حل این مشکل لوازم اضافی مانند سبد سینک را فراهم می کند.

سینک گرانیتی smt، سینک گرانیتSMT،سینک smt، سینک گرانیت، سینک گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، تجهیزات آشپزخانه، کابینت آشپزخانه

سینک با دو لگن در اندازه های متفاوت:

سینک های دوقلو به شما این امکان را می دهند که کارهایتان مانند شستن ظروف و آماده سازی مواد غذایی را جدا انجام دهید. سینک های دو قلو در صورتی که نخواهید از ماشین ظرفشویی استفاده کنید نیز کارآمد هستند. همچنین یکی از مزایای سینک آشپزخانه دو لگنه این است که می توانید در یک طرف ظرف ها را در مایع ظرفشویی قرار دهید و در طرف دیگر آن‌ها را آبکشی کنید.

سینک گرانیتی smt، سینک گرانیتSMT،سینک smt، سینک گرانیت، سینک گرانیتی، سینک آشپزخانه، سینک ظرفشویی، تجهیزات آشپزخانه، کابینت آشپزخانه

سینک گرانیت:

سینک آشپزخانه smt گرانیت از متریالی است که از ذره ها و پلیمرهای گرانیتی ساخته شده، در برابر خراشیدگی و ورقه شدن مقاومت می کند و لکه های آب را نشان نمی دهد. ترکیب های گرانیتی با رنگ های روشن تر ممکن است لکه دار شوند و به مراقبت های ویژه نیاز دارند.

سنگ گرانیت همواره شامل کوارتز و فلدسپات است و شامل تعداد بی‌شمار دیگری از مواد معدنی باشد. وجود کوارتز و فلدسپات باعث ایجاد رنگ‌های روشن گرانیت (از صورتی روشن گرفته تا سفید) می‌شوند. دیگر مواد معدنی نیز با رگه‌های تیره بر روی این زمینه روشن خودنمایی می‌کنند. ساختار رنگی گرانیت را تشکیل می‌دهند. بدین ترتیب ظاهر کلی گرانیت کلاسیک، شبیه ترکیب نمک و فلفل است. دو نمونه دیگر از مواد معدنی رایج در ساختار گرانیت، بیوتیت و هورنبلند مشکی‌رنگ هستند.

استفاده از سینک گرانیت به دلیل دارا بودن رنگ های شاد، می تواند دست ما را برای انتخاب شیرالات آشپزخانه نیز باز بگذارد. در فروشگاه هایپر ایلیا از فروشگاه های سینک گرانیتی SMT، به راحتی می توانید سینک گرانیتی در هر رنگی را با شیرآلات همرنگ آن هماهنگ و ست کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 5-02632282500  تماس بگیرید. کارشناسان فروش SMT راهنماییتان می کنند.

نکته ای دیگر :

در انتخاب و خرید سینک های آشپزخانه پیشنهاد می شود حتما خانم خانه حضور داشته باشد. زیرا بیشترین استفاده را خانم های خانه از سینک می کنند. اگر برای ساختمان تازه ساخته شده قصد خرید سینک آشپزخانه دارید حتما از نظرات و پیشنهادات فروشنده استفاده کنید زیرا آنها بیشتر درجریان نظرات مشتریان خانم برای سینک آشپزخانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button