تمیز کردن سینک گرانیتی

سیک ظرفشویی گرانیتی SMT

تمیز کردن سینک آشپزخانه:

آشپزخانه محلی برای تجمع چربی‌ها است و لوازم مختلف و زوایای دور از چشم بسیاری در آن وجود دارد! به همین دلیل نظافت آشپزخانه امری وقت‌گیر است و ریزه‌کاری‌های زیادی دارد. توجه به یک سری از نکات به شما در نظافت سریع‌تر و بهتر آشپزخانه کمک خواهد کرد. در ادامه نکاتی در نظافت آشپزخانه را بیان می‌کنیم. نظافت سینک گرانیتی از نظر استحکام در مقابل ضربه و خط و خش کاملا مقاوم است. عیب آن این است که کثیفی ها را زود نشان می دهد و باید نظافت سینک گرانیتی زود به زود انجام شود. اما تمیز کردن سینک های زیبای آشپزخانه کار سختی نیست و روش خاصی نیاز ندارد.

سینک گرانیتی SMT
سینک SMT

مواد مورد نیاز برای شستن سینک گرانیتی:

مایع ظرفشویی

سرکه سفید

جوش شیرین

نمک دریایی

لیمو

یخ

مسواک قدیمی

اسفنج نرم

برای تمیز کردن سینک آشپزخانه گرانیتی بصورت روزانه میتوانید از یک شوینده ی ملایم و اسفنج یا پارچه ی نرم استفاده کنید. و از استفاده از هر گونه تمیزکننده قوی، سفید کننده، آمونیاک و اسفنج زبر خودداری کنید.

گام اول: شستن سینک با آب

گام دوم: پاشیدن جوش شیرین

گام سوم: تمیز کردن لکه ها با سرکه

گام چهارم: شستن سینک

سینک ظرفشویی smt
سینک ظرفشویی smt

رفع گرفتگی سینک با سرکه و جوش شیرین:

دهانه لوله سینک را با دو فنجان یخ پر کنید و روی اون ها یک فنجان نمک دریایی بریزید. آب سرد را باز بذارید تا زمانی که یخ ها آب شوند. تمیز کردن سینک آشپزخانه گرانیتی؛ ترکیب یخ و نمک به دفع جرم و باقی مانده ی غذا از لوله فاضلاب سینک کمک می کند.

رفع گرفتگی سینک با یخ و نمک:

شستن سینک آشپزخانه گرانیتی؛ یک عدد لیمو را چهار قاچ کنید و در دهانه سیک قرار بدهید و شیر آب رو باز کنید. با اینکار علاوه بر دفع جرم موجود در لوله، بوی بد سینک هم از بین میرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button