سینک ظرفشویی گرانیتی بهتر است یا استیل یا شیشه ای؟

سینک ظرفشویی آشپزخانه گرانیتی SMT

بهترین سینک ظرفشویی گرانیتی:

سینک ظرفشویی آشپزخانه بخش مهمی از آشپزخانه شما است. بهترین سینک ظرفشویی گرانیتی طراحی آشپزخانه شما را ارتقا می بخشد و به محور اصلی آشپزخانه تبدیل می شود. امروزه آشپزخانه ها باید عالی به نظر برسند. سینک، ظرف اصلی هر آشپزخانه است و همچنین یکی از مواردی است که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته سینک استیل بعنوان سینک با کیفیت در آشپزخانه ها یاف می شد. اما امروزه سینک های دیگری از جنس متفاوت مثل سینک گرانیتی نیز در بازار موجود است. سینک های گرانیت از لحاظ کیفیت کمتر از سینک استیا نیستند. انتخاب یک سینک آشپزخانه جدید سرمایه گذاری است که ظاهر و عملکرد آشپزخانه شما را به کلی تغییر خواهد داد.

واقع بین باشید که چقدر از سینک استفاده می کنید و چند بار قصد تمیز کردن آن را دارید. سینک های گرانیتی از لحاظ نظافت و تمیز کردن خیلی راحت هستند حتی به راحتی سینک های استیل. می توانید از ماده ی در دسترسی مثل جوش شیرین برای این کار استفاده کنید و بدون دردسر و مشکل خاصی سینک گرانیتی آشپزخانه خود را تمیز کنید.

 

سینک گرانیتی smt
سینک گرانیتی SMT

نظافت سینک ظرفشویی :

اگر از رسوب و نظافت در ظرفشویی خود خسته شده اید، به دنبال بهترین سینک ظرفشویی گرانیتی smt باشید. این نوع از سینک ها SMT  که 80 درصد این نوع سینک ها را کوارتز گرانیت و 20 درصد آن را رزین تشکیل می دهد. قابلیت حفاظت ضدباکتری،  جذب کمتر آب و گرد و غبار و همچنین نظافت کمتر از ویژگی های بارز این مدل سینک ها می باشد. این نوع از سینک ها در مقایسه با سینک های استیل و شیشه ای از نظر مقاومت و احتمال شکسته شدن، مابین سینک های استیل و شیشه ای قرار می گیرند. رنگ بندی های متنوع سینک های آشپزخانه گرانیتی ازجمله قهوه ای، دودی، کرم و بژ ظاهر زیبایی برای این دسته از سینک ها به ارمغان آورده است.

سینک گرانیتی SMT
سینک گرانیتی SMT

یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه سینک های گرانیتی، شرکت SMT می باشد. محصولات این شرکت دارنده گواهینامه بهبود کیفیت ISO9001:2008 و همچنین CE از شرکت QAL کشور انگلستان می باشد. قابل ذکر است برای اولین بار در ایران این نوع سینک ظرفشویی SMT با قابلیت روکار در این مجموعه تولید میگردد.

با توجه به قیمت ها که مقوله مهم و سرنوشت سازی در اکثر خرید های ما می باشد. شاید تنها نقطه ضعف سینک های گرانیتی SMT نسبت به انواع فلزی قیمت این گونه از سینک ها می باشد. البته سینک های ظرفشویی گرانیتی SMT   با توجه به استفاده از مواد اولیه ایرانی و تولید کاملا داخلی نسبت به سینک های فلزی خارجی قیمت مناسبی دارد. در مقابل سینک های ایرانی با توجه به خواص متعدد و گارانتی و عدم نیاز به تعویض سینک SMT پس از مدت کوتاه استفاده، بدلیل از دست دادن زیبایی به صرفه تر بوده. با نگاه آینده نگر متوجه می شوید یکبار هزینه کردن بهتر از چند بار کم هزینه کردن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button