سینک

سینک گرانیتی SMT

سینک گرانیت:

چه انتخابی برای سینک ظرفشویی گرانیتی سینک آشپزخانه داشته باشیم و تفاوت سینک های گرانیت، فلزی و شیشه ای و … در چیست؟ برای خانم های ایرانی به دلیل اهمیت زیادی که آشپزخانه منزل برای آنها دارد، تجهیزاتی مانند سینک smt، هود، گاز و … برای آن ها بسیار با اهمیت است. یکی از دلایل این اهمیت، علاوه بر زیبایی، دوام و ماندگاری، کیفیت و استاندارد این تجهیزات است، زیرا آن ها معمولا تمام عمر در کنار یک خانم در آشپزخانه حضور دارند و باید به همه ی این موارد اهمیت داده شود.

سینک گرانیتی SMT
سینک گرانیتی SMT

انواع سینک:

اما سینک ظرفشویی یکی از مواردی است که باید از استاندارد کافی برخوردار باشد چون مستقیما با سلامت اعضای خانواده در ارتباط است. سینک های گرانیت انواع مختلفی دارند. برخی از انواع آن ها سینک گرانیتی، فلزی، شیشه ای و چینی است.

از نظر استحکام سینک های چینی و شیشه ای از سینک گرانیتی و فلزی استحکام کمتری داشته و اگر چیزی بر روی ان ها بیفتد احتمال شکستن آن ها وجود دارد. منگنز، فلزی است که برای انسان بسیار خطرناک است و بنابراین نباید در ساخت سینک از این فلز استفاده شود. بنابراین به جای اهیمت دادن به این که چقدر هزینه می کنیم ابتدا باید به فکر سلامت و استاندارد بودن محصول باشیم.

سینک فلزی به نسبت سایر سینک ها از استحکام و ایمنی بیشتری برخوردار بوده و اگر دوام محصول اهمیت دارد باید از این نوع سینک استفاده شود تا در صورت تردد بیش از حد افراد و .. امکان شکستن و مشکلات از این دست را بگیریم. البته به یاد داشته باشید که در سینک های فلزی نیز گوشه های تیز آن ها برای کودکان خردسال بسیار خطرناک است.

سینگ گرانیتی با درصد هایی از سنگ های ظرفشویی گرانیتی طبیعی و درصدی رزین و رنگ و … تولید می شود. از لحاظ استحکام، سینک گرانیتی در مقابل ضربات وارده و یا خط و خش کاملا مقاومت می کند. سینک گرانیتی از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارد و ضد باکتری است.

سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی:

تمیز کردن سینک گرانیت کار سختی نیست و روش خاص خود را دارد. برای از بین برد لکه هایی که بر روی سینک باقی مانده است، ابتدا بر روی یک پارچه مقداری سرکه سفید ریخته و رسوبات باقی مانده روی سینک را با آن تمیز می کنیم. برای تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی می توانید از ترکیب جوش شیرین و نمک نیز استفاده کنید و در نهایت یک سینک گرانیتی تمیز و درخشان داشته باشید. بنابراین مجموع این ویژگی ها می تواند دلیلی برای انتخاب این نوع سینک باشد.

سینک های ظرفشویی ساده یا ضد خش:

سینک های ضدخش برعکس مدل های ساده سطحشان سیقلی نیست و دانه های ریزی در سطح خود دارد و همین دانه ها دلیل ضد خش بودن سینک های آشپزخانه گرانیتی می شود.

وسایل جانبی سینک های ظرفشویی:

همه سینک های ظرفشویی موجود در بازار قطعات اضافی دارند در هنگام خرید حتما آن ها را از فروشنده بخواهید.

سطح شیب دار آشپزخانه:

یکی از مواردی که کمتر کسی به آن در هنگام خرید سینک ظرفشویی به آن توجه می شود این است که سینک های معمولی و ساده معمولا سطحی صاف و بدون هیچ برآمدگی دارند اما اگر آِشپزخانه شما کمی شیب دار می باشد و این شیب خلاف جهت حرکت آب برای وارد شدن باشد باعث می شود آب همیشه در سینک بماند برای اینکه این مشکل برای شما پیش نیاید سینکی را خریداری نمایید که سطحش کمی شیب داشته باشد.

طول عمر :

سینک گرانیت کامپوزیتی تحت فشار بالا شکل می گیرد و باعث می شود که آن ها بی نظیر، بهداشتی و مقاوم در برابر حرارت، لکه ها، خراش ها و تراشه ها باشند. علاوه بر این، بر خلاف گرانیت طبیعی، سطح سینک گرانیت کامپوزیت مستلزم آب بندی نیست.

سینک آشپزخانه
سینک آشپزخانه

تنوع :

شما طیف گسترده ای از سبک ها، اندازه ها، شکل ها، رنگ ها و گزینه های رنگی را برای تکمیل سینک های آشپزخانه خود خواهید یافت. سفید، سیاه و سفید، قهوه ای باقی می ماند انتخاب محبوب ترین رنگ است.

ثبات :

سینک ظرفشویی گرانیت کامپوزیت رنگ یکنواخت را در تمام مواد نشان می دهد.

هزینه :

با توجه به اینکه سینک استیل بسیار بسیار افزایش قیمتی داشته تا حدی که هم قیمت سینک های گرانیتی شده لذا سینک های گرانیتی مقرون به صرفه از لحاظ قیمتی با سینک استیل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ارتباط و مشاوره در واتساپ
SMT
ارتباط و مشاوره در واتساپ
Call Now Button